English Camp Włochy Rimini BRAK WOLNYCH MIEJSC

Obozy wakacje 2024

English Camp Włochy Rimini BRAK WOLNYCH MIEJSC

Cena 3190,00PLN

Opis :

Przygotuj się na niezapomnianie wspomnienia!

 

Zapraszamy na wyjątkową przygodę w słonecznej Italii, gdzie młodzieżowa energia łączy się z fascynującą kulturą i niezapomnianymi chwilami. Nasz obóz w malowniczej miejscowości Rimini to nie tylko wakacyjna podróż, ale prawdziwe doświadczenie pełne przyjaźni, aktywności oraz odkrywania magicznych zakątków tego urokliwego miejsca.

Hotel TV*** mieści się w malowniczej okolicy, zaledwie kilka kroków od piaszczystej plaży i krystalicznie czystego morza. Rimini to nie tylko miejsce o bogatej historii, ale także centrum rozrywki i kultury, co sprawia, że nasz obóz to doskonałe miejsce do odkrywania włoskiego stylu życia.

Program Obozu

 

✓ TOUR DI RIMINI: wyjazd do centrum Rimini, miasta natchnienia wielu filmów Felliniego oraz przepięknej architektury pamiętającej czasy rzymskie. Zobaczycie m.in.: Most Tyberiusza, Łuk Augusta, ruiny amfiteatru sięgające czasów rzymskich, dwa główne place miasta ze statuą Papieża Pawła V, zamek Sigismondo z XV w., Kościół Tiempio Malatestiano uznawany za arcydzieło włoskiego renesansu.
✓ Spacer po baśniowej WENECJI wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO – mieście na wodzie i 100 wyspach, które każdego roku rozpala zmysły milionów turystów. W programie zwiedzania m.in.: Plac św. Marka z Bazyliką i Pałacem Dożów, Most Westchnień, Plac Campo San Stefano, przejażdżkę Vaporetto czyli rejs tramwajem wodnym po Canale Grande. 
✓ PARK ROZRYWKI – MIRABILANDIA. Super zabawa w jednym z największych Parków Rozrywki w Europie. Wewnątrz parku 7 stref tematycznych, 44 atrakcje (karuzele, kolejki górskie itp.), restauracje i bary– a przez cały dzień odbywają się spektakle wśród zieleni i wody ( 3 jeziora, 7 fontann, 14 wodospadów), ogromne koło Diabelskiego Młynu o wysokości 90m, gigantyczna kolejka górska Katun, spływ korytem rzecznym imitującym Rio Bravo.
✓ GRY I ZABAWY INTEGRACYJNE: Wspólna zabawa to esencja naszego obozu! Gry i zabawy integracyjne to doskonały sposób na budowanie przyjaźni i wspólną radość.
✓ FILMOWA NOC POD GWIAZDAMI: Odkryj magię kina pod otwartym niebem w trakcie wieczorów filmowych, które przeniosą Cię w świat emocji i rozbawią do łez.
✓ SUMMER VIBES:  Zrelaksuj się na plaży, zanurz się w morzu i delektuj się atmosferą pełną beztroski – totalne lenistwo w klimacie letnich wibracji.

PARTY TIME RIMINI: Podczas pobytu możliwość udziału w wyjątkowych młodzieżowych wydarzeniach muzycznych w najlepszych klubach w Rimini! Świętuj w stylu Party Time Rimini!

✓ BAIA IMPERIALE – jedna z największych dyskotek we Włoszech oraz najładniejszych w Europie. Klub oferuje od 2 do 5 parkietów z różnymi gatunkami muzycznymi!
✓ ALTRAMONDO STUDIOS – największa dyskoteka w miejscowości Rimini – słynie z dużego parkietu, potężnego nagłośnienia oraz spektakularnego laser show. Klub znany z imprez z międzynarodowymi artystami oraz z Piana Party Altromondo to MUST BE!
✓ COCORICÒ – ikona włoskiego clubbingu, ogromna szklana piramida w której grało setki artystów międzynarodowej klasy takich jak David Guetta, Afrojack, Calvin Harris, Marco Carola, Michael Bibi, Nina Kravitz.
✓ RIMINI BEACH ARENA – obiekt położony na plaży, za plecami ex "Colonia Bolognese". Ogromna scena, parkiet bezpośrednio na plaży i tysiące, tysiące ludzi tańczących na piasku podczas DJ Setów światowych gwiazd lub festiwali. 

Koszt każdego EVENTU to ok. 15-30 euro, cena obejmuje bilet wstępu i transport.

Atrakcje „PARTY TIME RIMINI” dostępne od 14 roku życia

 
 

Cena zawiera:

 

✓ zakwaterowanie – 7 noclegów, 
✓ wycieczkę do Wenecji,
✓ wyżywienie (3 posiłki dziennie),
✓ opiekę rezydenta na miejscu we Włoszech,
✓ opiekę kadry pedagogicznej oraz ratownika,
✓ transport autokarem w dwie strony,
✓ program obozu młodzieżowego,
✓ ubezpieczenie NNW + KL
✓ obowiązkową opłatę za Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,
✓ obowiązkową opłatę za Turystyczny Fundusz Pomocowy,
✓ pamiątkowe gadżety, zajęcia z języka angielskiego,
✓ codzienna fotorelacja z obozu, posługiwanie się językami obcymi w praktycznych sytuacjach. 

 

Cena nie zawiera:

✓ obowiązkowej taksy klimatycznej – 20 EUR, 
✓ obowiązkowej opłaty łącznej za: bilety wstępu do Parku Rozrywki Mirabilandia oraz za tramwaj wodny  i opłatę wjazdową do Wenecji – 80 EUR,
✓ proponowane min. kieszonkowe – ok. 100 EUR (imprezy fakultatywne + dyskoteki + posiłki tranzytowe),

English Camp Włochy Rimini BRAK WOLNYCH MIEJSC


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/ksbeskidteam.pl/mistrzowskieobozy/template3.php on line 122

Banery

Obozy / kolonie

Wycieczki szkolne

  Opinie rodziców

  Galeria

   Dokumety do pobrania

    ofery pracy

     Banery

     1

     Banery-plansza

     plansza

     English Camp Włochy Rimini BRAK WOLNYCH MIEJSC

     wypoczynek dzieci

     Mistrzowskie Obozy Agencja Turystyki Aktywnej Sp. z o.o.

     os. Nad Sołą 29, 32-650 Kęty 

     Antoni Gara 508-386-780

     Dawid Rusin 504-222-514

     Katarzyna Romik 600-336-627

     e-mail:biuro@mistrzowskieobozy.pl

     e-mail:zapisy@mistrzowskieobozy.pl