Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/ksbeskidteam.pl/mistrzowskieobozy/template3.php on line 14

Aktywna kolonia w Łebie BRAK WOLNYCH MIEJSC

Aktywna kolonia

Aktywna kolonia w Łebie BRAK WOLNYCH MIEJSC

Cena 1700,00PLN

Formularz rezerwacyjny

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Klub sportowy Beskid Team

Opis :

Kolonia Aktywna

Biuro Podróży Mistrzowskie Obozy  poleca kolonie wszystkim dzieciom, którzy uwielbiają przygody. Program jest bardzo bogaty w różnego rodzaju zajęcia oraz animacje. Uczestnicy dzięki zabawom integrują się, poznają i zdobywają do siebie zaufanie. Umiejętnie przeprowadzone podczas kolonii zajęcia pozwalają zaowocować przyjaźniom, które mają szansę przetrwać przez wiele lat. Zajęcia na kolonii są dla osób, które lubią ruch i adrenalinę oraz nie boją się wyzwań. Będziecie aktywnie spędzać czas próbując wciąż czegoś nowego. Weźmiecie udział w różnego rodzaju aktywnych zajęciach, we wspaniałym otoczeniu morza i lasów. Wszystkie zajęcia będą dostosowane do wieku i możliwości fizycznych uczestników. Kolonia jest dla miłośników nie tylko wypoczynku nad morzem, ale także różnorodnych, nietypowych zajęć, zabawy w Aquaparku, ogniska z pieczeniem kiełbasek  oraz różnych zabaw sportowych. Gwarantujemy nie będziesz się nudzić.  Program uwzględnia między innymi zabawy integracyjne, wycieczki autokarowe, różne wyścigi, turnieje, wycieczki piesze, plażowanie i wiele innych. Polecany sympatykom przygód, dobrej zabawy i aktywności fizycznej. Różnorodność zajęć sprawi, że uczestnicy nabędą wiele nowych umiejętności..

 

Terminy:

Łeba 25.07-04.08.2020.

Darłówko 02.08- 11.08.2020.

Jastrzębia Góra 20.08-29.08.2020.

Zakwaterowanie:

Ośrodek wypoczynkowy „Diuna”  położony na rozległym obszarze. Zakwaterowanie w murowanych pawilonach hotelowych – pokoje: 3,4, 5-osobowe z łazienkami. Na terenie obiektów znajduje się, jadalnia,  sale  dydaktyczne i telewizyjne,  sale dyskotekowe, a także boiska (siatkówka, siatkówka plażowa, koszykówka, piłka nożna, badminton), tenis stołowy, place zabaw, siłownia i miejsca na ogniska.  Każdy obiekt posiada pielęgniarkę która służy pomocą w razie problemów zdrowotnych. Szczegóły na stronie www.mojadiuna.pl

Świadczenia:

Nocleg w Ośrodku Wypoczynkowym Diuna.

Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki + podwieczorek; śniadania i kolacje w formie bufetu), obiad serwowany. Pierwszy posiłek: śniadanie  w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek: kolacja w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.

Transport: Autokar turystyczny.

Ubezpieczenie grupowe.

Opieka kadry pedagogicznej, medycznej, instruktorskiej i ratowniczej.

Nagrody i pamiątki.

Kadra:

Zatrudniamy sprawdzonych i wykwalifikowanych opiekunów, którzy współdecydują o jakości naszych kolonii i obozów. Najczęściej są to nauczyciele szkolni i trenerzy klubów sportowych. Kadra to nie tylko wychowawcy. To także kierownicy, ratownicy, animatorzy, instruktorzy. Wszyscy posiadają wymagane uprawnienia, które są weryfikowane przez Kuratoria Oświaty podczas zgłaszania do nich naszych imprez.

Transport:

Korzystamy wyłącznie z licencjonowanych, sprawdzonych i uznanych na rynku firm transportowych. Wszystkie nasze autokary posiadają aktualne badania techniczne a kierowcy to sprawdzeni, zaufani i wieloletni pracownicy naszych partnerów handlowych. Staramy się optymalizować trasy dojazdowe pod względem czasu przejazdu, ale dbamy również o zapewnienie jak najlepszej dostępności wyjazdu z Państwa miejsca zamieszkania.

 

Obóz Aktywny Atrakcje

Łeba  25.07-04.08.2020.

-Zajęcia z nauki i doskonalenia pływania

-spacery i marszobiegi,

-Aqua Park Reda

-Wyjazd na Hel do fokarium, zwiedzanie Muzeum Obrony Wybrzeża,

-Rejs statkiem / szybką łodzią motorową RIB,*

-Aktywne plażowanie,

-Wycieczka autokarowa ( Słowiński Park Narodowy)

-Wyjście do Łeba Park,

-Power Park,

 

Plan może ulec zmianie, w razie pytań prosimy o kontakt z organizatorem.

*Wycieczki lub dodatkowe atrakcje mogą być dodatkowo płatne we własnym zakresie.

 

 

 

Aktywna kolonia w Łebie BRAK WOLNYCH MIEJSC


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/ksbeskidteam.pl/mistrzowskieobozy/template3.php on line 122

Aktywna kolonia w Łebie BRAK WOLNYCH MIEJSC

wypoczynek dzieci

Mistrzowskie Obozy Agencja Turystyki Aktywnej Sp. z o.o.

Babice ul. Spacerowa 20A 32-600 Oświęcim 

Antoni Gara 508-386-780

Dawid Rusin 504-222-514

Katarzyna Romik 600-336-627

e-mail:biuro@mistrzowskieobozy.pl

e-mail:zapisy@mistrzowskieobozy.pl