Lato

Obóz militarny

 

 Obóz Militarny

Jeśli lubisz ruch i wysiłek fizyczny to skorzystaj z oferty Mistrzowskie Obozy i wybierz obóz militarny. Tutaj zarówno chłopcy, jak i dziewczyny znajdą odpowiednią dla siebie aktywność, a zajęcia militarne przeplatać się będą z rekreacją i zabawą. A to wszystko pod opieką instruktorów i wychowawców, ratowników wodnych oraz st. sierż. rezerwy Zbigniewa Kurnika. Musztra, indywidualna i drużynowa, wyznaczenie dowódców drużyn, regulaminy i dyscyplina. Trening fizyczny, rozgrzewki z elementami walki wręcz, trening wytrzymałościowy na plaży i w morzu, dzienne marszobiegi, tor przeszkód. Ratownictwo, prezentacja wyposażenia medycznego, zachowanie i działania medyczne, opatrywanie i transport rannego, maskowanie obecności i gubienie. Gry terenowe, nauka rozpalania ognia, budowa schronienia w lesie oraz terenoznawstwo to główne cele wyjazdu. Obozy polecamy wszystkim fanom wojskowości, lubiącym wysiłek fizyczny i rywalizację.

 

Terminy:

Łeba 25.07-04.08

Darłówko 02.08- 11.08

Jastrzębia Góra 20.08-29.08

 

Zakwaterowanie:

Ośrodek wypoczynkowy „Diuna”  położony na rozległym obszarze. Zakwaterowanie w murowanych pawilonach hotelowych – pokoje: 3,4, 5-osobowe z łazienkami. Na terenie obiektów znajduje się, jadalnia,  sale  dydaktyczne i telewizyjne,  sale dyskotekowe, a także boiska (siatkówka, siatkówka plażowa, koszykówka, piłka nożna, badminton), tenis stołowy, place zabaw, siłownia i miejsca na ogniska.  Każdy obiekt posiada pielęgniarkę która służy pomocą w razie problemów zdrowotnych. Szczegóły na stronie www.mojadiuna.pl

 

Świadczenia:

Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki + podwieczorek; śniadania i kolacje w formie bufetu), obiad serwowany. Pierwszy posiłek: śniadanie  w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek: kolacja w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.

Transport: Autokar turystyczny.

Ubezpieczenie grupowe.

Opieka kadry pedagogicznej, medycznej, instruktorskiej i ratowniczej.

Nagrody i pamiątki.

Kadra:

Zatrudniamy sprawdzonych i wykwalifikowanych opiekunów, którzy współdecydują o jakości naszych kolonii i obozów. Najczęściej są to nauczyciele szkolni i trenerzy klubów sportowych. Kadra to nie tylko wychowawcy. To także kierownicy, ratownicy, animatorzy, instruktorzy. Wszyscy posiadają wymagane uprawnienia, które są weryfikowane przez Kuratoria Oświaty podczas zgłaszania do nich naszych imprez.

 

Transport:

Korzystamy wyłącznie z licencjonowanych, sprawdzonych i uznanych na rynku firm transportowych. Wszystkie nasze autokary posiadają aktualne badania techniczne a kierowcy to sprawdzeni, zaufani i wieloletni pracownicy naszych partnerów handlowych. Staramy się optymalizować trasy dojazdowe pod względem czasu przejazdu, ale dbamy również o zapewnienie jak najlepszej dostępności wyjazdu z Państwa miejsca zamieszkania.

Powrót
Kategorie wycieczek

  wypoczynek dzieci

  Mistrzowskie Obozy Agencja Turystyki Aktywnej Sp. z o.o.

  Babice ul. Spacerowa 20A 32-600 Oświęcim 

  Antoni Gara 508-386-780

  Dawid Rusin 504-222-514

  Katarzyna Romik 600-336-627

  e-mail:biuro@mistrzowskieobozy.pl

  e-mail:zapisy@mistrzowskieobozy.pl