Notice: Undefined index: menu_buk in /var/www/vhosts/ksbeskidteam.pl/mistrzowskieobozy/template3.php on line 14

Kolonia taneczna nad morzem- Łeba BRAK WOLNYCH MIEJSC

Kolonia taneczna

Kolonia taneczna nad morzem- Łeba BRAK WOLNYCH MIEJSC

Cena 1800,00PLN

Formularz rezerwacyjny

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Klub sportowy Beskid Team

Opis :

Obóz taneczny

Biuro Podróży Mistrzowskie Obozy organizuje kolonie dla tych, którzy bez tańca nie mogą żyć, przygotowaliśmy ciekawe propozycje spędzenia wolnego czasu. Na obozy taneczne zapraszamy dzieci oraz młodzież, która lubi tańczyć i chce się dobrze bawić. Niezależnie od tego, czy taniec to tylko hobby, czy tez pasja poparta umiejętnościami, zapraszamy na ciekawe i dobrze zorganizowane obozy taneczne. Będzie tu okazja nauczyć się nowych kroków i poprawić styl taneczny w miłej wakacyjnej atmosferze, a także poznać osoby o podobnych zainteresowaniach. Gwarantujemy, iż nie zabraknie też innych atrakcji! Uczestnictwo w obozach tanecznych to znakomity sposób na aktywne spędzenie wakacji. Wyjątkowy program z duchem artystycznym i dużą dawką poczucia humoru, rozwija autoprezentacje, szlifuje dykcję oraz wokal. Kształtuje rytmikę i ruch sceniczny. Otwiera i uwrażliwia uczestników na sztukę i muzykę. Nasz obóz taneczny to możliwość rozwoju tanecznego, artystycznego i kondycyjnego, zawieranie nowych przyjaźni, czerpanie wiedzy od najlepszych instruktorów oraz niezapomniana wakacyjna przygoda.

 

Terminy:

Łeba 25.07-04.08.2020.

Darłówko 02.08- 11.08.2020.

Jastrzębia Góra 20.08-29.08.2020.

 

Zakwaterowanie:

Ośrodek wypoczynkowy „Diuna”  położony na rozległym obszarze. Zakwaterowanie w murowanych pawilonach hotelowych – pokoje: 3,4, 5-osobowe z łazienkami. Na terenie obiektów znajduje się, jadalnia,  sale  dydaktyczne i telewizyjne,  sale dyskotekowe, a także boiska (siatkówka, siatkówka plażowa, koszykówka, piłka nożna, badminton), tenis stołowy, place zabaw, siłownia i miejsca na ogniska.  Każdy obiekt posiada pielęgniarkę która służy pomocą w razie problemów zdrowotnych. Szczegóły na stronie www.mojadiuna.pl

Świadczenia:

Nocleg w Ośrodku Wypoczynkowym Diuna.

Wyżywienie: całodzienne (3 posiłki + podwieczorek; śniadania i kolacje w formie bufetu), obiad serwowany. Pierwszy posiłek: śniadanie  w dniu przyjazdu. Ostatni posiłek: kolacja w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.

Transport: Autokar turystyczny.

Ubezpieczenie grupowe.

Opieka kadry pedagogicznej, medycznej, instruktorskiej i ratowniczej.

Nagrody i pamiątki.

Kadra:

Zatrudniamy sprawdzonych i wykwalifikowanych opiekunów, którzy współdecydują o jakości naszych kolonii i obozów. Najczęściej są to nauczyciele szkolni i trenerzy klubów sportowych. Kadra to nie tylko wychowawcy. To także kierownicy, ratownicy, animatorzy, instruktorzy. Wszyscy posiadają wymagane uprawnienia, które są weryfikowane przez Kuratoria Oświaty podczas zgłaszania do nich naszych imprez.

 

Transport:

Korzystamy wyłącznie z licencjonowanych, sprawdzonych i uznanych na rynku firm transportowych. Wszystkie nasze autokary posiadają aktualne badania techniczne a kierowcy to sprawdzeni, zaufani i wieloletni pracownicy naszych partnerów handlowych. Staramy się optymalizować trasy dojazdowe pod względem czasu przejazdu, ale dbamy również o zapewnienie jak najlepszej dostępności wyjazdu z Państwa miejsca zamieszkania.

 

 

Obóz Taneczny

Łeba  25.07-04.08.2020.

-Zajęcia z taneczne,

-Zajęcia sprawnościowe i rekreacyjne,

-Zaprawy poranne,

-Wyjazd na Hel do fokarium, zwiedzanie Muzeum Obrony Wybrzeża,

-Rejs statkiem / szybką łodzią motorową RIB,*

-Aktywne plażowanie,

-Wycieczka autokarowa ( Słowiński Park Narodowy)

-Wyjście do Łeba Park,

-Power Park,

 

Plan może ulec zmianie, w razie pytań prosimy o kontakt z organizatorem.

 

*Wycieczki lub dodatkowe atrakcje mogą być dodatkowo płatne we własnym zakresie.

 

Kolonia taneczna nad morzem- Łeba BRAK WOLNYCH MIEJSC


Notice: Undefined offset: 1 in /var/www/vhosts/ksbeskidteam.pl/mistrzowskieobozy/template3.php on line 122

Kolonia taneczna nad morzem- Łeba BRAK WOLNYCH MIEJSC

wypoczynek dzieci

Mistrzowskie Obozy Agencja Turystyki Aktywnej Sp. z o.o.

Babice ul. Spacerowa 20A 32-600 Oświęcim 

Antoni Gara 508-386-780

Dawid Rusin 504-222-514

Katarzyna Romik 600-336-627

e-mail:biuro@mistrzowskieobozy.pl

e-mail:zapisy@mistrzowskieobozy.pl