Dla rodziców

 

 

Dzień dobry,

 

W ostatnich dniach pojawiło się wiele pozytywnych informacji oraz decyzji pozwalających nam wszystkim optymistycznie patrzeć w przyszłość.

 

Z punktu widzenia ośrodków wypoczynkowych z którymi współpracujemy najważniejszą decyzją było wznowienie działalności od 04.05 2020.

 

W bardzo szybkim tempie ośrodki zostały dostosowane do nowych rekomendacji i zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego.

Do najważniejszych z nich należą zakup środków ochrony osobistej dla wszystkich pracowników, przygotowanie stanowisk do odkażania rąk przy każdym wejściu do budynku oraz we wszelkich tzw. częściach wspólnych. Wprowadziliśmy oznakowanie pozwalające na określenie maksymalnej

ilości osób jaka może przebywać w danej przestrzeni zamkniętej. Do najważniejszych decyzji zaliczamy przeorganizowanie pionu pokojowych gdzie został wydzielony etat, którego jedynym zadanie będzie odkażanie miejsc szczególnie wrażliwych takich jak klamki, poręcze, blaty itp.

 

Od 18.05 2020 umożliwiono również pracę jadalni, w której również wprowadzone zostały wszelkie aktualnie obowiązujące normy. Do najważniejszych z nich zaliczyć można wyliczenie całkowitej pojemności sali konsumpcyjnej gdzie założono, że na 1 osobę przypada 4 m2 powierzchni. Wśród kelnerek wprowadzono zmiany polegające na wydzieleniu etatu, który będzie zajmował się wyłącznie odkażaniem wszelkich powierzchni, które mogą być szczególnie narażone, takich jak powierzchnie stołów, oparcia, siedziska krzeseł oraz wszelkie klamki i uchwyty.

 

We wszystkich ośrodkach zostały wprowadzone procedury prewencyjne dotyczące pracowników. Codziennie kierownicy poszczególnych działów przed wejściem pracowników na teren ośrodka kontrolują ich stan zdrowia przeprowadzając z nimi wywiad i mierząc temperaturę ciała termometrem bez dotykowym. Wszyscy pracownicy muszą w czasie pracy być ubrani w środki ochrony indywidualnej takie jak fartuchy, rękawiczki i maseczki lub przyłbice.

 

Z naszej strony pragniemy zapewnić, że bezpieczeństwo dzieci i młodzieży to nasz najwyższy priorytet.

 

Zwracamy się do Państwa z prośbą, aby do dnia 29.05 2020 podać nam jak wyglądają rokowania dotyczące współpracy i wyjazdu z naszą firmą aby  w  ośrodkach ustalić prawidłowe zakwaterowanie.

 

Do zobaczenia w  Łebie, Darłówku,  Jastrzębiej Górze.

 

Zespół Klubu Sportowego Beskid Team .

 

 

Powrót
Kategorie wycieczek

  wypoczynek dzieci

  Mistrzowskie Obozy Agencja Turystyki Aktywnej Sp. z o.o.

  Babice ul. Spacerowa 20A 32-600 Oświęcim 

  Antoni Gara 508-386-780

  Dawid Rusin 504-222-514

  Katarzyna Romik 600-336-627

  e-mail:biuro@mistrzowskieobozy.pl

  e-mail:zapisy@mistrzowskieobozy.pl